مدیکال آف

همه مطالب بلاگ

نکاتی برای استفاده کنندگان لنزهای تماسی در هر سنی

لنز ها را براساس پیشنهاد و یا با توجه به تجربه تعویض کنید حتی اگر هر روز از آنها استفاده نکرده اید.برای مثال، چنانچه انواع یک روزه آن را تهیه کرده اید، پس از یک بار مصرف آنها را دور بیندازید حتی اگر هنوز سالم و تازه به نظر می رسند.

7 نکته از مهمترین و پر کاربردترین موارد مربوط به بارداری که هر خانمی و به تبع آن هر آقایی هم باید آن را بداند با شما مرور می کنیم که دانستن آنها کمک شایانی به شما در جلوگیری از حاملگی ناخواسته و عوارض ناشی از آن می کند.

انجام تست غربالگری مناسب در زمان مناسب یکی از بهترین چیزهایی می باشد که یک مرد می تواند برای سلامتی اش انجام دهد. پیدا کردن بیماری اولیه، قبل از بروز علائم درمان را راحت و سریع خواهد نمود .

درباره مدیکال آف

مدیکال آف به عنوان اولین سایت تخفیفات پزشکی در سال 1395 کار خود را اغاز نمود که از زیر مجموعه های شرکت دنیای تجارت فرهیختگان می باشد. این شرکت پس از سال ها تجربه کاری در زمینه پزشکی با توجه به مشکلات اقتصادی و هزینه های بالای درمان برای مردم تصمیم به راه اندازی این سایت گرفت که از این رو هم برای مراکز درمانی سود آور بوده هم از نظر اقتصادی و پرداخت هزینه برای مردم مناسب می باشد. 

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان مفتح شمالی، پلاک 8،واحد12

تلفن: 88500520-021

 

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram

گواهینامه ملی و بین المللی

  Comodo SSL
logo-samandehi

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد مدیکال آف محفوظ است .

ورود کاربران

عضویت
Comodo SSL