مدیکال آف

بلاگ خدمات دندانپزشکی

عصب کشی یکی از راه های درمان و حفظ دندانی است که به شدت فاسد و عفونی شده است.

عصب کشی زمانی انجام می شود که پالپ (مغز) دندان که از عصب ها و رگ های خونی تشکیل شده است، عفونت کرده یا آسیب دیده باشد. در حین عصب کشی، پالپ دندان خارج می شود و داخل دندان تمیز شده و کاملا بسته می شود.

چك كردن دندان و دهان كودكان، شما را از سلامت دهان و دندان كودك و همچنين عادت هاي بهداشتي او مطمئن مي كند.

بعد از اينكه نشانه ي اولين دندان فرزندم نمايان شد، فهميدم كه: بايد در مورد روند پيشرفت رشد دندان او بيشتر بدانم اما من اطلاعات دندانپزشكي كافي نداشتم.

کاشت دندان

علی رغم پیشرفت در زمینه ی مراقبت دندان، بسیاری از مردم بخاطر از دست دادن دندان رنج می برند.  این موضوع بیشتر به دلیل پوسیدگی دندان، بیماری های دوره ای و صدمات است. تا سال های زیادی تنها درمان موجود برای افرادی که دندان خود را از دست داده بودند، گذاشتن دندان مصنوعی و پروتز بود، اما امروزه کاشت دندان یک امر شدنی است.

درباره مدیکال آف

مدیکال آف به عنوان اولین سایت تخفیفات پزشکی در سال 1395 کار خود را اغاز نمود که از زیر مجموعه های شرکت دنیای تجارت فرهیختگان می باشد. این شرکت پس از سال ها تجربه کاری در زمینه پزشکی با توجه به مشکلات اقتصادی و هزینه های بالای درمان برای مردم تصمیم به راه اندازی این سایت گرفت که از این رو هم برای مراکز درمانی سود آور بوده هم از نظر اقتصادی و پرداخت هزینه برای مردم مناسب می باشد. 

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان مفتح شمالی، پلاک 8،واحد12

تلفن: 88500520-021

 

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram

گواهینامه ملی و بین المللی

  Comodo SSL
logo-samandehi

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد مدیکال آف محفوظ است .

ورود کاربران

عضویت
Comodo SSL