ثبت نام درمدیکال آف ؟

ابتدا وارد قسمت ثبت نام شوید و گزینه های ستاره دار تکمیل نمایید سپس دکمه ثبت را زده که در این مرحله ایمیلی حاوی لینک تایید برای شما ارسال می گردد با کلیک بر روی این لینک حساب کاربری شما فعال میشود و می توانید از خدمات سلیت بهره مند شوید.

چگونه می توان از خدمات روزانه مدیکال آف مطلع شد؟

کافیست ایمیل خود را در قسمت اشتراک ثبت نمایید تا برای شما اشتراک ایجاد شده و خدمات ایمیل گردد.

با ایجاد اشتراک امکان خرید هم وجود دارد؟

خیر،برای خرید از مدیکال آف بایستی حتما در سایت ثبت نام کرده و حساب کاربری مجازی خود را تکمیل نمایید.

فرآیند خرید؟

ابتدا در مدیکال آف ثبت نام نموده و سپس با کلیک برروی دکمه خرید وارد قسمت پرداخت آنلاین می شوید که با استفاده از کارت بانکی و داشتن رمز دوم می توانید خرید خود را تکمیل نمایید.

تخفیفی که خریداری کرده ام چگونه به دست من می رسد؟

کوپن تخفیف خریداری شده شما طی ایمیلی که حاوی عنوان تخفیف،کد تخفیف و نام کاربری،توضیحات و شرایط استفاده برای شما ارسال می گردد.

چگونه می توانم از تخفیف خود استفاده کنم؟

شما با پرینت ایمیلی که بعد از تکمیل خرید برای شما ارسال می گردد و مراجعه به مرکز مورد نظر می توانید از تخفیف خود بهره مند گردید.

تخفیف خریداری شده همان روز بایستی استفاده گردد؟

خیر،مدیکال آف برای هر تخفیف بازه زمانی معینی قرار داده که مشتری می تواند طی این دوره زمانی و هماهنگی با ارائه دهنده خدمات از تخفیف خود استفاده نماید.

 

حتما بایستی خودم از تخفیف استفاده کنم؟

خیر،شما می توانید ایمیل خرید خود را به عنوان هدیه به دوستان خود ارسال کنید.

چگونه به پرداخت آنلاین اعتماد کنم؟

SSL   چیست؟ SSL مخفف Secure socket Luyer به معنای لایه امن پروتکل است که یک پروتکل استاندارد و رایج امنیتی بر پایه رمز گذاری است که در آن داده های ردوبدل شده بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده توسط کلید های مخصوص رمز نگاری شده و در طرف دیگر رمز گشایی می شود که در این فرآیند امنیت دوطرفه است که وب سایت هایی که اطلاعاتی نظیر اطلاعات کارت بانکی بین خود و سرویس گیرنده رد و بدل می کنند از SSL استفاده می کنند.

(قابل ذکر است که مدیکال آف نیز از این پروتکل جهت امنیت و آسودگی خاطر مشتریان خود استفاده می کند)