مدیکال آف

بلاگ لازك و ليزيك

نکاتی برای استفاده کنندگان لنزهای تماسی در هر سنی

لنز ها را براساس پیشنهاد و یا با توجه به تجربه تعویض کنید حتی اگر هر روز از آنها استفاده نکرده اید.برای مثال، چنانچه انواع یک روزه آن را تهیه کرده اید، پس از یک بار مصرف آنها را دور بیندازید حتی اگر هنوز سالم و تازه به نظر می رسند.

تمامی لنزهای تماسی نرم موجود در بازار از دو ماده سازنده هایدروژل و سیلیکون هایدروژل ساخته شده اند. با توجه به اینکه لنز های تماسی بر روی سطح قرنیه قرار می گیرند و با اشک چشم در ارتباط هستند و به دلیل وجود چربی و پروتئین در داخل اشک چشم، لنزهای تماسی نیاز به شستشو دارند.

ممکن است در دهه چهل زندگی متوجه شوید که دیدن اشیاء نزدیک برایتان سخت است اما در دیدن اشیا در فاصله دور مشکلی ندارید. به این عارضه پیرچشمی می گویند. برعکس اسمش، این یک بیماری نیست بلکه قسمتی طبیعی از فرآیند افزایش سن است و به راحتی با عینک تصحیح می شود.

جراحی پلک

جراحی پلک(لیفت چشم یا بلفاروپلاستی) پف پلک زیرین را کاهش و پوست اضافه را از پلک بالایی حذف می کند.

این عمل غالبا برای مقاصد زیبایی انجام می شود. همچنین این عمل راهی موثر برای بهبود دید افراد مسنی است که ضعف در پلک بالایی جلوی دیدشان را گرفته است.

درباره مدیکال آف

مدیکال آف به عنوان اولین سایت تخفیفات پزشکی در سال 1395 کار خود را اغاز نمود که از زیر مجموعه های شرکت دنیای تجارت فرهیختگان می باشد. این شرکت پس از سال ها تجربه کاری در زمینه پزشکی با توجه به مشکلات اقتصادی و هزینه های بالای درمان برای مردم تصمیم به راه اندازی این سایت گرفت که از این رو هم برای مراکز درمانی سود آور بوده هم از نظر اقتصادی و پرداخت هزینه برای مردم مناسب می باشد. 

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان مفتح شمالی، پلاک 8،واحد12

تلفن: 88500520-021

 

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram

گواهینامه ملی و بین المللی

  Comodo SSL
logo-samandehi

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد مدیکال آف محفوظ است .

ورود کاربران

عضویت
Comodo SSL