مدیکال آف

بلاگ عمل زیبایی بینی

رینوپلاستی که با نام عمل بینی نیز معروف است، به هر نوع جراحی زیبایی که بر روی بینی انجام گیرد گفته می شود. رایج ترین تعریف آن روند تغییر شکل و سایز بینی است. در بعضی از موارد، عمل بینی می تواند مشکلات تنفسی را نیز بهبود بخشد.

رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی)

رینوپلاستی جراحی برای تغییر شکل بینی می باشد. با این عمل می توان بینی را کوچکتر یا بزرگتر کرد. زاویه آن را با لب بالا تغییر داد. نوک گوشتی و نقایص آن را برطرف نمود. در هنگام عمل ، جراح برشی برای دسترسی به استخوان ها و غضروف بینی ایجاد  می کند. این برش معمولا در داخل بینی ایجاد می شود بطوری که پس از عمل معمولا مشخص نمی گردد.

رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی) و نوجوانان

عمل جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) شایعترین عمل جراحی زیبایی در میان نوجوانان آمریکایی می  باشد. ان یک عمل سرپایی تحت بیهوشی عمومی می باشد این به این معنی است که معمولا شما بعد از عمل جراحی در همان روز مرخص شده و به خانه می روید. رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی) می تواند بسیار ساده باشد هنگامیکه بدرستی توسط یک جراح با تجربه انجام شود.

درباره مدیکال آف

مدیکال آف به عنوان اولین سایت تخفیفات پزشکی در سال 1395 کار خود را اغاز نمود که از زیر مجموعه های شرکت دنیای تجارت فرهیختگان می باشد. این شرکت پس از سال ها تجربه کاری در زمینه پزشکی با توجه به مشکلات اقتصادی و هزینه های بالای درمان برای مردم تصمیم به راه اندازی این سایت گرفت که از این رو هم برای مراکز درمانی سود آور بوده هم از نظر اقتصادی و پرداخت هزینه برای مردم مناسب می باشد. 

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان مفتح شمالی، پلاک 8،واحد12

تلفن: 88500520-021

 

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram

گواهینامه ملی و بین المللی

  Comodo SSL
logo-samandehi

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد مدیکال آف محفوظ است .

ورود کاربران

عضویت
Comodo SSL