بلاگ پوست و مو و زيبايی

لیزر جدیدترین روش برای درمان موهای زائد است. ولی در هر حال باید انتظار شما از این روش درمانی واقع گرایانه باشد . تا 10درصد موارد ممکن است موها حتی با جلسات متعدد درمانی کاهش نیابند ولی پس از لیزر، موها دارای رشد کمتر،تعداد کمتر و در بیشتر مواقع بصورت موهای کرکی و نرم رشد خواهند کرد.

خلاصه جراحی بزرگ کردن سینه :

بزرگ کردن سینه عملی است که سینه ‌ها را بزرگتر و شکل آن‌ها را بهبود می‌دهد. این عمل جراحی همچنین افزایش سایز سینه یا تغییر شکل سینه نیز نامیده می‌شود. در هنگام بزرگ کردن سینه، جراح یک ایمپلنت درون سینه قرار می‌دهد. ایمپلنت یک پوسته سیلیکونی نرم پر شده با ژل سیلیکون یا سالین (آب نمک) است.

واژینوپلاستی و لابیاپلاستی

واژینوپلاستی عملی است که با هدف "تنگ کردن" واژنی که بر اثر زایمان یا بالارفتن سن، سست و ضعیف شده، انجام می گیرد. بعضی از جراحان ادعا می کنند که این عمل می تواند حساسیت را نیز بالا ببرد، ادعایی که انجمن زنان و زایمان آمریکا را به چالش کشیده است.

درباره مدیکال آف

مدیکال آف به عنوان اولین سایت تخفیفات پزشکی در سال 1395 کار خود را اغاز نمود که از زیر مجموعه های شرکت دنیای تجارت فرهیختگان می باشد. این شرکت پس از سال ها تجربه کاری در زمینه پزشکی با توجه به مشکلات اقتصادی و هزینه های بالای درمان برای مردم تصمیم به راه اندازی این سایت گرفت که از این رو هم برای مراکز درمانی سود آور بوده هم از نظر اقتصادی و پرداخت هزینه برای مردم مناسب می باشد. 

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان مفتح شمالی، پلاک 8،واحد12

تلفن: 88500520-021

 

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram

گواهینامه ملی و بین المللی

 

  Comodo SSL

تمامی حقوق این وب سایت نزد مدیکال آف محفوظ است .

Comodo SSL