مدیکال آف

بلاگ پوست و مو و زيبايی

نشانه های هیرسوتیسم

نشانه های هیرسوتیسم شامل موهای ضخیم و تیره بر روی صورت، قفسه سینه و پشت کمر است و در مواردی که ناشی از سطح بالای هورمون مردانه در بدن باشد می تواند شامل آکنه، پریودی های نا منظم و صدای زمخت نیز باشد.

 اگر شما خانم هستید و مقدار زیادی مو در قسمت هایی از بدنتان می روید که برای آقایان طبیعی است، مانند پشت لب بالایی، چانه، روی قفسه سینه یا پشت کمر، به یک اختلال به نام هیرسوتیسم مبتلا هستید. موها در این شرایط اغلب تیره و ضخیم هستند و با موهای نازک و ظریف و "کرکی مانند" که سطح بدن را می پوشانند، متفاوت اند...

لایه برداری پوست یک عمل زیبایی است که در آن لایه های سطحی پوست برداشته می شوند تا پوست جدید پدیدار شود. سه تکنیک اصلی لایه برداری پوست شامل، لایه برداری به وسیله لیزر، لایه برداری شیمیایی و درم ابریژن است.

بررسی درمان

تزریق های پرکننده یک درمان زیبایی هستند که برای صاف کردن چین و چروک و اسکار در پوست، معمولا در صورت، به کار می روند. آن ها همچنین برای پر کردن لب ها کاربرد دارند. وقتی این مواد زیر پوست تزریق می شوند، پرکننده بالا می آید یا ناحیه مورد نظر پف می کند.

درباره مدیکال آف

مدیکال آف به عنوان اولین سایت تخفیفات پزشکی در سال 1395 کار خود را اغاز نمود که از زیر مجموعه های شرکت دنیای تجارت فرهیختگان می باشد. این شرکت پس از سال ها تجربه کاری در زمینه پزشکی با توجه به مشکلات اقتصادی و هزینه های بالای درمان برای مردم تصمیم به راه اندازی این سایت گرفت که از این رو هم برای مراکز درمانی سود آور بوده هم از نظر اقتصادی و پرداخت هزینه برای مردم مناسب می باشد. 

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان مفتح شمالی، پلاک 8،واحد12

تلفن: 88500520-021

 

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram

گواهینامه ملی و بین المللی

  Comodo SSL
logo-samandehi

 

تمامی حقوق این وب سایت نزد مدیکال آف محفوظ است .

ورود کاربران

عضویت
Comodo SSL