جوانسازی اندام تناسلی با تزریق چربی

چربی‌های اضافه را دور نریزید!

چربی‌ها کلا دردسرسازند؛ عموما در نقاطی از بدن تجمع می‌کنند که فرد را از هیکلش بیزار می‌کنند و همزمان، نقاطی از بدن فرد را ترک می‌کنند که با از دست رفتن چربی،چین و چروک و زشت می‌شود!

البته نگران نباشید؛ حالا که بدن‌تان با شما سر ناسازگاری گذاشته، می‌توانید با کمک علم روز این چربی‌های اضافه را خارج کرده و به نقاطی که نیاز دارند، تزریق کنید!

  • تزریق چربی به اندام تناسلی - مدیکال آف
  • تزریق چربی به اندام تناسلی - مدیکال آف
  • تزریق چربی به اندام تناسلی - مدیکال آف
  • تزریق چربی به اندام تناسلی - مدیکال آف
  • تزریق چربی به اندام تناسلی - مدیکال آف
  • تزریق چربی به اندام تناسلی - مدیکال آف
  • تزریق چربی به اندام تناسلی - مدیکال آف
  • تزریق چربی به اندام تناسلی - مدیکال آف

یکی از نقاط بدن که با از دست رفتن چربی، زایمان‌های زیاد و ... دچار شلی، تیرگی و چین و چروک می‌شود، اندام تناسلی خانم‌هاست که حسابی هم می‌تواند تاثیر منفی بر اعتماد به نفس‌شان بگذارد.

اما خوشبختانه این روزها می‌توان از علم و تکنولوژی برای مبارزه با تمام بلایای طبیعی که بر سر بدن می‌آید، مبارزه کرد!

 

تزریق چربی به واژن

به طور کلی تزریق چربی یعنی برداشتن و جدا کردن چربی از یک ناحیه و انتقال دادن آن به ناحیه‌ای دیگر از بدن که این عمل هم می‌تواند در یک زمان انجام شود- که مدت عمل بین یک تا سه ساعت خواهد بود- و هم ممکن است در دو بازه زمانی صورت گیرد که در این مورد، عمل تزریق چربی به واژن فقط 15 تا 30 دقیقه زمان می‌برد؛ چون چربی کافی برای عمل، حدود 24 میلی لیتر، از قبل استخراج و آماده شده است.

از آنجا که بالا رفتن سن باعث از دست رفتن چربی ناحیه تناسلی و لب‌های خارجی می‌شود، تزریق چربی دستگاه تناسلی عموما در سنین بالا انجام می‌شود.

 

برای تزریق چربی باید ...

برای انجام این عمل به یک دستگاه قدرتمند و هوشمند نیاز است تا چربی‌های لازم را از بدن بیرون بکشد و در کنار آن قابلیت تزریق مجدد این چربی‌ها را به ناحیه دلخواه بدن هم داشته باشد.

به طور کلی این تزریق در سه مرحله انجام می‌شود که شامل برداشتن چربی از ناحیه مشخصی از بدن، تصفیه چربی برای استفاده مجدد و تزریق چربی در ناحیه تناسلی است. این عملیات نیاز به بی‌هوشی ندارد و با بی‌حسی موضعی قابل انجام است.

چربی‌های تزریق شده در این روش ماندگار بوده و به صورت دائمی در بدن باقی می‌مانند و همین موضوع باعث پرطرفدار شدن این عمل زیبایی شده که عموما هیچ عارضه‌ای هم در پی ندارد.

 

بعد از عمل ...

طبیعی است که محل تزریق چربی دچار تورم و درد باشد و این موارد ظرف چند روز تا 2 هفته از بین می‌روند. از آنجا که به طور عمومی حدود نیمی از چربی تزریق شده در طول چند ماه اول جذب می‌شود و با توجه به اینکه تمام سلول‌های چربی بعد از تزریق زنده نمی‌مانند، اصولا پزشک متخصص ترجیح می‌دهد میزان بیشتری چربی تزریق کند تا بعد از گذشت چند هفته، نتیجه مطلوب ایجاد شود.

 

خوبی‌اش این است که ...

وقتی چربی از بدن خود فرد گرفته شده و دوباره به بخش دیگری از بدن همان فرد تزریق می‌شود، یعنی هیچ ماده مصنوعی وارد بدن نشده و به این ترتیب ریسک بروز واکنش آلرژیک و پس زدن وجود ندارد. اصولا از چربی زیر پوست هر نقطه‌ای از بدن می‌توان برای این کار استفاده کرده اما چربی پهلوها، ران‌ها، کنار زانو و زیر شکم معمولا مقاومتر است و می‌تواند گزینه بهتری برای تزریق چربی باشند.

 چربی بعد از تزریق خون‌رسانی شده و جزئی از یافت بدن می‌شود؛ بنابراین امکان جابجایی و حرکت در زیر پوست ندارد. همچنین می‌توان چربی اضافه را یکبار از بدن خارج کرده و برایر تزریق در دفعات بعدی در یخچال به مدت ۶ماه نگهداری کرد .

 

منبع: webmed.com