بلاگ لاغری و کاهش وزن

چرا برخی افراد هرچه می خواهند می خورند اما همچنان لاغر باقی می مانند؟

به نظر می رسد که همه ما تعداد کمی از افرادی را می شناسیم که از ابتدای آشنایی با وجود خوردن هر آنچه هر زمان که می خواهند تا کنون حتی یک کیلو هم وزنشان تغییر نکرده است.

آخرین کشف محققان درباره اینکه چرا آنها که صبحانه می خورند لاغرترند

بهترین صبحانه: نان و چای شیرین!

آنها که دنبال لاغری اند، از کربوهیدرات ها فراری هستند؛ در حالیکه متخصصان به افرادی که خواهان کاهش وزن هستند خوردن مقداری کربوهیدرات در وعده صبحانه را توصیه می کنند. مصرف صبحگاهی کربوهیدرات ها همچنین به کنترل بهتر قند خون کمک می کند.

اگر به دنبال اندامی ایده‌آل هستید، این فرصت را از دست ندهید

چربی‌ها را بتراشید!

این روزها دیگر تنها راه دستیابی به اندام ایده‌آل فقط رژیم و ورزش نیست و می‌توان با کمک تکنولوژی هم به این آرزو دست پیدا کرد و بدن را مثل یک مجسمه، به فرم دلخواه تراشید!

هفته ای چقدر می توانید وزن کم کنید تا سالم بمانید؟

اگر دنبال رسیدن به فرم بدنی دلخواهتان با از بین بردن چربی ها به همراه ساختن عضله هستید، احتمالا آنقدرها که فکر می کنید زمان نمی برد. تغییرات کوچک سبک زندگی می تواند منافع بزرگی برایتان به ارمغان بیاورد.

درباره مدیکال آف

مدیکال آف به عنوان اولین سایت تخفیفات پزشکی در سال 1395 کار خود را اغاز نمود که از زیر مجموعه های شرکت دنیای تجارت فرهیختگان می باشد. این شرکت پس از سال ها تجربه کاری در زمینه پزشکی با توجه به مشکلات اقتصادی و هزینه های بالای درمان برای مردم تصمیم به راه اندازی این سایت گرفت که از این رو هم برای مراکز درمانی سود آور بوده هم از نظر اقتصادی و پرداخت هزینه برای مردم مناسب می باشد. 

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان مفتح شمالی، پلاک 8،واحد12

تلفن: 88500520-021

 

Medical Off Google + Medical Off Youtube Medical Off Instagram Medical Off Facebook
Medical Off Aparat Medical Off Twitter Medical Off LinkedIn Medical Off Telegram

گواهینامه ملی و بین المللی

 

  Comodo SSL

تمامی حقوق این وب سایت نزد مدیکال آف محفوظ است .

Comodo SSL