اگر دنبال راهی برای کاهش وزن بی دردسر هستید ...

روی موج لاغری!

چاقید و اعصاب رژیم گرفتن ندارید؟! دیگر حوصله‌تان از هر چه رژیم که نصفه و نیمه رها کرده‌اید، سررفته؟! آرزوی لاغر شدن دارید و نمی‌دانید چه باید بکنید؟

ما یک روش برایتان سراغ داریم که شبیه ورزش است، با این تفاوت که نیازی به تکان خوردن شما ندارد و امواج رادیویی به جای شما، چربی‌هایتان را می‌تکاند!

  • آر اف - مدیکال آف
  • آر اف - مدیکال آف
  • آر اف - مدیکال آف
  • آر اف - مدیکال آف
  • آر اف - مدیکال آف
  • آر اف - مدیکال آف
  • آر اف - مدیکال آف
  • آر اف - مدیکال آف

با RF آشنا شوید!

 

حتما تا به حال اصطلاح RF به گوش‌تان خورده؛ همان مخفف  Radio Frequency است و برای «فرم‌دهی مجدد» بدن و صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یکی از بهترین و موثرترین روش‌های درمان چاقی موضعی وسلولیت شناخته شده است.

ساختار اصلي سيستم‌هاي RF شامل يك نوسان ساز امواج الكترونيكي در محدوده فركانس راديویي است؛ انتقال امواج از طریق این دستگاه می‎تواند با استفاده از تجهیزات منو پُلار (تک قطبی)، بای‌پُلار (دو قطبی) و یونی پولار انجام شود.

در نتیجه برخورد امواج الکتریکی که از این دستگاه ساطع می‎شود، با مولکولهای باردار و یونها، انرژی گرمایی تولید می‌شود و تحریک گرمایشی RF باعث ایجاد فرآیند میکروالتهاب و در نهایت افزایش کلاژن‌سازی می‌شود.

به همین خاطر RF به عنوان یکی از روش‌های غیرتهاجمی گرم کردن و کشیدن پوست است که برای تقویت جریان خون و شکستن سلولیت چربی مورد استفاده قرار می‌گیرد و هیچ ضرر و عارضه‌ای برای بیمار ندارد.

 

RF چطور چربی و سلولیت را از بین می‌برد؟!

 

اگر به خاطر انباشتگي چربي در نواحي مختلف بدن، تناسب اندام خود را از دست داده‌اید، برای آب کردن چربی‌هایتان می‌توانید از RF کمک بگیرید؛ دستگاه RF امواج راديويي را با فركانس بالا توليد و از بافت‌هاي بدن عبور می‎دهد که این فرایند باعث توليد حرارت عمقي به ميزان 38 الي 44 درجه سانتيگراد در چربی های اضافه بدن می‎شود. در نتیجه این دستگاه یک گزینه ایده‌آل برای درمان سلولیت به حساب می‌آید.

از این شیوه لاغری می‌توان برای از بین بردن چاقی و نیز سلولیت شکم پهلو، ران، بازو، سینه و ... استفاده کرد. ضمن اینکه این روش می‎تواند برای افرادی که نسبت به افتادگی غبغب، گونه و گردن خود ناراضی هستند مورد استفاده قرار بگیرد.

 

بهترین کاندیداها RF

 

همه افراد با هر رنگ و کیفیت پوستی می‌توانند در ایمنی کاملا از روش لاغری با RF استفاده کنند؛ به خصوص که این روش بدون درد است و هیچ گونه نیازی به بی‌حسی هم ندارد.

اما استفاده از دستگاه RF برای خانم‌های باردار، افرادی که ایمپلنت‌های فلزی در نقاط مختلف بدن خود دارد و همینطور کسانی که دچار عفونت‌های پوستی هستند، به هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود.

 

همه RFها کارآمد نیستند!

 

حواس‌تان باشد که در حال حاضر برخی دستگاه‌های ارزان‌قیمت موجود در بازار، امواج رادیویی بسیار ضعیفی را ایجاد می‌کنند که توانایی نفوذ به اعماق پوست و چربی را ندارد و به همین خاطر نمی‌تواند کار خاصی برای بیمار انجام دهد! به خصوص دستگاه‌هایی که در آرایشگاه‌ها وجود دارند، معمولا از همین نوع هستند. بنابراین در انتخاب مرکزی قرار است از خدماتش استفاده کنید، دقت کرده و این نکته را هم به خاطر بسپارید که چنین کارهای تخصصی را که مستقیم با سلامت پوست و بدن شما سروکار دارد، حتما به افراد متخصص سپرده و از انجام این کارها در مکان‌هایی مثل سالن زیبایی و ... بپرهیزید.

 

 منبع: webmed.com

ورود به صفحه مربوط به آگهی